|
Problemem jest to że nam nie wystarczy dobrze punktować, my musimy mieć niemal bezbłędną rundę żeby myśleć o bezpośrednim awansie i świetną żeby załapać się na baraże. Chyba że zacznie się wyścig ślimaków, liczne remisy liderów z outsiderami, co się czasem zdarza - ale liczyć na to nie możemy.
To tak jak z utrzymaniem sezon temu, niby wystarczyło zacząć nieco lepiej punktować...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|