Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2427
Stary 13.02.2023, 20:52
Problemem jest to że nam nie wystarczy dobrze punktować, my musimy mieć niemal bezbłędną rundę żeby myśleć o bezpośrednim awansie i świetną żeby załapać się na baraże. Chyba że zacznie się wyścig ślimaków, liczne remisy liderów z outsiderami, co się czasem zdarza - ale liczyć na to nie możemy.
To tak jak z utrzymaniem sezon temu, niby wystarczyło zacząć nieco lepiej punktować...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując