|
Ale jakiego kredytu? Wygrali mecz, nie stracili bramki pierwszy raz od pół roku u siebie, a tu czepianie się o duperele. Resovia napsuje krwi niejednej drużynie jestem tego pewny. A tu są przedstawiani jak paralitycy, żeby tylko umniejszyć znaczenie wygranej. Zamiast wzbudzać w piłkarzach pewność siebie, to utwierdza się ich że są nic nie warci. Niektórym się udziela patologia zarządu z ostatnich lat...
|