Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 13.02.2023, 17:47
Wbrew temu co ktoś w tym wątku sugerował - Resovia NIE ODDAŁA kilkunastu strzałów na naszą bramkę.
Oczywiście po naszych błędach mieli jakieś tam okazje, ale bez przesady, rasowych napastników to w PL mamy MOŻE ze dwóch i to nie w pierwszej lidze, więc nie wykorzystali nic ...
Zagraliśmy na fajnym poziomie agresji i dało się to oglądać.
Jeśli tak samo miałby się zakończyć wyjazd do Gdyni to wynik oraz grę ofensywną przez niewiele ponad pół meczu biorę w ciemno.
Odpowiedz cytując