|
@Karherop
Nie widzę sensu kontynuować tematu skoro wolisz rżnąć głupa i udawać że krytyka jest w żaden sposób nieadekwatna do zdarzeń boiskowych i motywowana tylko podłością i chęcia kopania pod trenerem Sobolewskim (tak jakby trenerów zwalniała krytyka w internecie na forum na którym pisze ze trzydzieści osób, a nie wyniki i zła gra zespołu). Widzę że atmosfera oblężonej twierdzy się udziela.
Dla Ciebie było zajebiście a końcówka meczu to trening rozpaczliwej obrony, oddychania rękawami i zamknięcia na własnej połowie, ja tu widzę to co zwykle i co nie wtóży dobrze jeśli nie zostanie poprawione. Nie jest to jakaś kontrowersyjna teza, przegrywamy i remisujemy tak mecze od dawna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.02.2023 o godz. 16:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|