|
@wolfy
Słusznie zauważyłeś. Resovia stworzyła najgrozniejsza akcje po bezmyślnym wybiciu przez Dudę. Jeśli tak wyglądała ich najlepsza akcja to nie mam pytań. Tak samo jak mówienie że gdyby zawodnik uderzył lepiej to byłby gol. Na tej samej zasadzie strzał mógł być wyblokowany i nawet w skrócie byś go nie zobaczył.
No i na pewno to wybicie Dudy było z polecenia Sobolewskiego.
Tak samo jak tematem nr 1 przed meczem było zabunkrowanie sparingu, tak teraz po wygranym spotkaniu jest odpuszczenie końcówki w wygranym meczu. Brzmi to niczym zdarta płyta.
|