Mam sporo refleksji, ale nie chciało mi się pisać. Może jedynie co martwi najbardziej i rzuca się w oczy: chaos w obronie oraz dopuszczenie Resovii do oddania kilkunastu strzałów.
Inaczej niż zwykle, ocenki (skala 1-10):
Biegański - 6/10
Junca - 7/10
Moltenis - 4/10 (bramki nie liczę gdyż on piłkę wybijał, w zasadzie za bramkę powinno się odjąć jeszcze punkt

)
Łasicki 5/10
Jaroch 5/10
Bascha 3,5/10
Duda 7,5/10
Fernandez 7/10
Młyński 2/10
Miki 6/10
Rodado 2/10
====
Żyro 2/10
Sapała 3/10
Nie zapraszam do dyskusji :]