|
Co do przygotowania fizycznego to jeszcze bym się wstrzymał z ocenami.
Pierwsza połowa była bardzo intensywna.
A nawet w drugiej części drugiej połowy wyjścia do kontr i powroty wyglądały szybkościowo dobrze.
Nie było w nich ładu i składu - ale to osobny temat....
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|