Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 13.02.2023, 10:45
Te zwycięstwo generalnie chyba nikogo nie napawa optymizmem. Dlaczego? Dlatego, że zobaczyliśmy słabą Wisłę na tle jeszcze słabszej Resovii, która dodatkowo zesrała się przed i w trakcie meczu ze względu na całą otoczkę tego meczu. Standardowo ok. 60 minuty nie istnieliśmy z braku sił i zaczęło się robić nerwowo w defensywie, co mocniejszy przeciwnik z pewnością wykorzysta. Dla mnie typowy Brzęczek, weryfikacja za tydzień w Gdyni.

Żeby nie było, że wszystko widzę w czarnych kolorach, to po pierwsze Duda jak się nie spali to będzie środkowy pomocnik jakiego szukaliśmy od lat (dwie piękne asysty drugiego stopnia), a po drugie Hiszpanie pokazali magię (Junca, Villar, Fernandez), ciekawe na jak długo to starczy?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując