|
@SlawekS też czytałem ta wypowiedź Hajdo, ale bądźmy szczerzy. Dotyczy to pewnie tych kilku naslabszych ekip w 1 lidze. Lepiej też trenerowi zwalić na presję trybun niż na swoje, złe przygotowanie zespołu do meczu
Zawodnicy Puszczy też mówili o imponującym stadionie, atmosferze, ale nie przeszkodziło im strzelić nam 3 bramek.
|