- notes Kiko wygrał nam mecz. Szkoda że nie mieliśmy do niego dostępu wcześniej. Jak się Hiszpanie lepiej zgrają to możemy mieć z nich sporo radości. Może nawet Rodado zacznie grać
- Sobolewski zrobił zmiany za późno. To trochę niepokojące, że przy tak szerokiej kadrze nie mieliśmy kilku zmienników którzy wnieśli by trochę energii do naszej gry
- po przerwie było pewne, że Resovia będzie starała nam się skoczyć do gardła. Przykre, że nie było nas stać choćby na 2-3 sensowne kontry. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy

?
- co do gry na wyjazdach: "Myślę, że w pierwszych 20 minutach wyszliśmy za bardzo przestraszeni, tej całej otoczki, tego stadionu, kibiców i całej atmosfery - powiedział po meczu Wisły z Resovią trener zespołu gości Mirosław Hajdo.". Tym się różnie gra u siebie od gry na wyjazdach.
- a propos wyjazdu do Gdyni: nie wyobrażam sobie żeby Arka nie starała się nas zdominować od początku meczu. Może nasi znajdą trochę czasu w tym tygodniu na opracowanie 2-3 schematów gry w kontrze? To mogłoby nam ustawić mecz
