AS82 napisał(a):

|
Akurat na trybunach ŁKSu , Arki czy Ruchu będzie doping ,który będzie zagrzewał i mobilizował te drużyny a nie nas, poza tym jak tego nie rozumiesz to co ja ci bede tlumaczył jakbyś miał 5 lat i pierwszy raz ogladal pilke nozna.
|
Patrząc od jak dawna nasz stadion nie jest już twierdzą i jak gładko weszły w niego zespoły 1 ligowe to bym nie przesadzał z tą presją trybun. Ona równie mocno paleta nogi gospodarzom co gościom.
Arka u siebie dotychczas wygrała 2 razy. Więcej razy przegrała niż wygrała.
A naszym Hiszpanom to raczej wszystko jedno gdzie będą grać. Im większy stadion i więcej ludzi to będą grac lepiej.
Trudniej o wynik będzie na pastwiskach w Niecieczy czy Niepołomicach ( z całym szacunkiem dla tamtejszych ekip)