Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 12.02.2023, 19:18
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Drozd, znasz sie na pilce. Wiesz, ze problemy w obronie nie wynikaly z bledow Moltenisa.
Problemy wynikały z tego, że tamci rzucili się na nas w 6 czasem 7, a my zamiast to wykorzystać i powieźć ich z kontrą to wybijaliśmy na pałę, a jak już piłka trafiła do któregoś z naszych w przodzie to był kasowany faulem przez obrońcę, a sędzia nie reagował.

Moltenis kilka razy spowodował kontrę jak wtedy kiedy prawie "zabiła" go długa piłka wykopana spod ich bramki. Poszła z tego najgroźniejsza ich akcja. Których za wiele nie zrobili nawet mimo naszego głębokiego cofnięcia się. Pod koniec tamci lecieli na wariata próbując grać z pierwszej piłki, jeżeli takie coś wyjdzie to każda obrona jest za słaba.

To był pierwszy mecz, nie ma się co dziwić że byli nerwowi. Liczy się efekt. A wygrana była w pełni zasłużona i w miarę pewna więc szukanie dziury w całym jest moim zdaniem niepotrzebne.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując