Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 12.02.2023, 18:25
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedzial, ze raczej z tego, ze nie wiedzieli co robic. W pierwszej polowie wiedzieli, zapierdzialali i efekty byly widoczne. A w grze obronnej byl chaos i sie gubili. I nie jeden zawodnik, tylko cala druzyna.
Klasyka poprzedniej rundy. Jak rywal zaczyna nas atakować to jest pożar i chaos.
Co znaczy dobrze przepracowany okres przygotowawczy...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując