skarabeus napisał(a):

|
Ja bym powiedzial, ze raczej z tego, ze nie wiedzieli co robic. W pierwszej polowie wiedzieli, zapierdzialali i efekty byly widoczne. A w grze obronnej byl chaos i sie gubili. I nie jeden zawodnik, tylko cala druzyna.
|
Klasyka poprzedniej rundy. Jak rywal zaczyna nas atakować to jest pożar i chaos.
Co znaczy dobrze przepracowany okres przygotowawczy...