Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 12.02.2023, 16:48
Dopóki graliśmy na połowie przeciwnika i do przodu to wyglądało to fajnie. Jak zaczeli nas atakować to zaczynał sie chaos w obronie. Jak zagramy z kimś poważniejszym to będzie w naszym polu karnym armagedon.


AS82 napisał(a):Wyświetl post
Akurat na trybunach ŁKSu , Arki czy Ruchu będzie doping ,który będzie zagrzewał i mobilizował te drużyny a nie nas, poza tym jak tego nie rozumiesz to co ja ci bede tlumaczył jakbyś miał 5 lat i pierwszy raz ogladal pilke nozna.
No chyba, że akurat Ruch zachowa sie tak jak my i będzie dopingował nas
Ostatnio edytowane przez ciacho : 12.02.2023 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując