skarabeus napisał(a):

|
W wiekszosci lig europejskich na trybunach jest na kazdym meczu 30k+ i jest jakas presja trybun. Ilu ludzi chodzi na przecietny mecz 1 ligi? 2? 3 tysiace? No taki tumult musi byc, ze nogi sie uginaja. Faktycznie.
|
Akurat na trybunach ŁKSu , Arki czy Ruchu będzie doping ,który będzie zagrzewał i mobilizował te drużyny a nie nas, poza tym jak tego nie rozumiesz to co ja ci bede tlumaczył jakbyś miał 5 lat i pierwszy raz ogladal pilke nozna.