Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2422
Stary 12.02.2023, 15:36
Najlepiej założyć że ścigamy się sami ze sobą. Kto będzie w szóstce ciężko określić, Stal wcale mnie nie zaskoczy - poukładany zespół. Wszystko zależy od naszej gry. Jeśli się okaże że mamy siły na 60 minut meczu to i o baraże może być ciężko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2023 o godz. 15:38.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując