skarabeus napisał(a):

Sobolewski na konferencji powiedzial, ze Benito to taka typowa 9. W meczu tego nie bylo widac, bo on ewidentnie lubi schodzic do boku. Ja tez bardziej go widze na boku a Zyre na szpicy.
Ale widzimy tylko wycinek meczu. Nie widzimy treningow. Zobaczymy co kolejne mecze pokaza.
|
Ja też tak uważam, Benito bez problemu schodził do boku. Z Żyro to akurat widać że ciągnie przyczepkę, niestety...
Może inaczej - Benito niech będzie sobie 9-tką, w sparingach regularnie strzela, ale Żyro jest już chyba za wolny (wiek? Kontuzje?) na skrzydło. Nie nadąża za akcją, kontry z nim nie zrobisz bo nie pobiegnie za piłką, zwolni akcję.