Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 12.02.2023, 15:26
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski na konferencji powiedzial, ze Benito to taka typowa 9. W meczu tego nie bylo widac, bo on ewidentnie lubi schodzic do boku. Ja tez bardziej go widze na boku a Zyre na szpicy.
Ale widzimy tylko wycinek meczu. Nie widzimy treningow. Zobaczymy co kolejne mecze pokaza.
Ja też tak uważam, Benito bez problemu schodził do boku. Z Żyro to akurat widać że ciągnie przyczepkę, niestety...

Może inaczej - Benito niech będzie sobie 9-tką, w sparingach regularnie strzela, ale Żyro jest już chyba za wolny (wiek? Kontuzje?) na skrzydło. Nie nadąża za akcją, kontry z nim nie zrobisz bo nie pobiegnie za piłką, zwolni akcję.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.02.2023 o godz. 15:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując