|
Sobolewski na konferencji powiedzial, ze Benito to taka typowa 9. W meczu tego nie bylo widac, bo on ewidentnie lubi schodzic do boku. Ja tez bardziej go widze na boku a Zyre na szpicy.
Ale widzimy tylko wycinek meczu. Nie widzimy treningow. Zobaczymy co kolejne mecze pokaza.
|