|
Zart jest jak sie doda jakas emotikonke. Jak nie ma emotikonki to znaczy, ze jest pisane serio. Ja nie jestem wrozka zeby wiedziec, co w glowie komu siedzi. To tyle w kwestii zgrywania "glupote palnalem, napisze, ze zartowalem he he".
Tak, dla pilkarza nie powinno byc zadnej roznicy po jakim boisku biega i kopie pilke. Jesli druzyna jest w formie, to bez znaczenia czy na wyjezdzie czy u siebie bedzie wygrywac. Czego nie rozumiesz jeszcze?
|