skarabeus napisał(a):

|
Znamienna byla sytuacja kiedy ktos spod linii koncowej, z pola karnego tak super wybijal pilke ze ta trafila w okolice 16 metra idealnie na noge przeciwnika. Gdyby tam byl lepszy zawodnik to strzal nie bylby w srodek bramki tylko po rogu i mielibysmy kontakt i nerwowke.
|
To akurat był najlepszy na boisku Duda
skarabeus napisał(a):

|
Klub, nawet przy 8k na trybunach, zarabia na kazdym meczu pieniadze. Nic glupszego as wymyslec nie mogles. Idiotyzm roku, gratuluje.
|
Przy 8k to na meczu u siebie klub jest stratny.