Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 12.02.2023, 14:59
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Znamienna byla sytuacja kiedy ktos spod linii koncowej, z pola karnego tak super wybijal pilke ze ta trafila w okolice 16 metra idealnie na noge przeciwnika. Gdyby tam byl lepszy zawodnik to strzal nie bylby w srodek bramki tylko po rogu i mielibysmy kontakt i nerwowke.
To akurat był najlepszy na boisku Duda��

skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Klub, nawet przy 8k na trybunach, zarabia na kazdym meczu pieniadze. Nic glupszego as wymyslec nie mogles. Idiotyzm roku, gratuluje.
Przy 8k to na meczu u siebie klub jest stratny.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 12.02.2023 o godz. 15:01.
Odpowiedz cytując