Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 12.02.2023, 14:54
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Klub, nawet przy 8k na trybunach, zarabia na kazdym meczu pieniadze. Nic glupszego as wymyslec nie mogles. Idiotyzm roku, gratuluje.
Głupoty to ty opowiadasz , ja to napisałem dla żartu , jak ci roznicy nie robi czy sie gra u siebie czy na wyjezdzie.
Odpowiedz cytując