skarabeus napisał(a):

|
Klub, nawet przy 8k na trybunach, zarabia na kazdym meczu pieniadze. Nic glupszego as wymyslec nie mogles. Idiotyzm roku, gratuluje.
|
Głupoty to ty opowiadasz , ja to napisałem dla żartu , jak ci roznicy nie robi czy sie gra u siebie czy na wyjezdzie.