Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 12.02.2023, 14:41
My musimy punktowac lepiej od tej druzyny, ktora sie wykrystalizuje z tej grupy o tyle pkt ile dzisiaj do tej druzyny tracimy +1 Tak sie awansuje do wyzszej ligi - bedac lepszym od rywali w ogolnym rozrachunku. My mam wrazenie, w sensie kibice, zarazilismy sie genem porazki i dopuszczamy predzej przekonanie, ze Wisly nie stac na serie zwyciestw niz ja stac.
No przeciez to zaprzeczenie idei kibicowania i rywalizacji o trofea
A patrzac jakich zawodnikow Kiko sprowadzil to grzechem jest nie oczekiwac od nich seryjnych zwyciestw.


Fakt, ze grupa poscigowa liczy 8-10 druzyn jest tylko i wylacznie zaleta. Gdyby to byly 3-4 druzyny to strata nie wynosilaby 8 a 15-16 pkt. Dzieki temu rozproszeniu jeszcze jestesmy w grze i oby to rozproszenie bylo jak najdluzej. Im pozniej ktos zatrybi w regularne zdobywanie 3 tym lepiej dla nas.
Odpowiedz cytując