Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 12.02.2023, 12:01
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Bawi mnie to pisanie, ze gramy na wyjezdzie, wiec mamy mniejsze szanse na zwyciestwo. Tzn co? Na boiskach rywali sa jakies kolce, utrudnienia, niespodzianki, ktorych nasi zawodnicy nie znaja i to ma im przeszkadzac grac w pilke?
Atmosfera tam jest jak w kotle czarownic, ze zawodnikom miekna nogi ?

Smiechu warte takie gadanie jest. Wyjazd to taki sam mecz jak kazdy inny, czy to na boisku neutralnym czy na swoim. I punkty tez sa takie same do zdobycia. 3.
To jak dla Ciebie nie ma różnicy czy się gra u siebie czy na wyjeździe, to grajmy wszystkie mecze na wyjeździe, przynajmniej klub zaoszczędzi na wynajmie stadionu
Odpowiedz cytując