Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 12.02.2023, 09:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Po to właśnie trzeba ambitnego celu, awans bezpośredni i jasnych oczekiwań, wygrywamy każdy kolejny mecz. Żeby po dwóch czy trzech wygranych nie zrodziła się myśl, że robota już zrobiona i czas na jajeczko...
Ty naprawdę wierzysz w bezpośredni awans ,mając taką stratą punktową i to ,że wszystkie mecze z drużynami powyżej nas w tabeli gramy na wyjeździe Twoja wizja bezpośredniego awansu ,może już definitywnie upaść za tydzień jak przegramy z Arką, bo takiej straty punktowej się realnie nie da odrobić.
Odpowiedz cytując