Karherop napisał(a):

Pojawia się pauzy, kontuzje, czerwone kartki, farfocle rywali. Nie ma co ukrywać że poprzednia runda zawiesiliśmy sobie pętlę na szyji w kwestii bezpośredniego awansu.
Margines błędu jest naprawdę niewielki. Na 15 spotkań nasz cel minimum to wygranie 12 i wyszarpanie ze dwóch remisów...
A i to może być za mało jeśli wykrystalizuje się dwóch zdecydowanych liderów.
Podziwiam wiarę, choć sam po cichu lidze ma cud to jest to mocno życzeniowe.
|
Właśnie o to chodzi że się raczej nie wykrystalizuje. Bo niby kto? Ruch? Puszcza? Głogów? Każda z tych drużyn może stracić punkty z Sandecją. To jest liga o dramatycznym poziomie piłkarskim. Jeżeli masz jako takie umiejętności, a My mamy uważam przyzwoite to wystarczy koncentracja i walka, a będziemy golić wszystkich. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy właśnie przez braki wolicjonalne w całym klubie. Jeżeli zmiana prezesa, dyrektora sportowego, a przez to "klimatu" nic nie musimy na "klimat" musimy wygrać każdy mecz. To o wyniki jestem spokojny...
Trzeba wygrać w Gdyni
