Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 12.02.2023, 08:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pojawia się pauzy, kontuzje, czerwone kartki, farfocle rywali. Nie ma co ukrywać że poprzednia runda zawiesiliśmy sobie pętlę na szyji w kwestii bezpośredniego awansu.

Margines błędu jest naprawdę niewielki. Na 15 spotkań nasz cel minimum to wygranie 12 i wyszarpanie ze dwóch remisów...

A i to może być za mało jeśli wykrystalizuje się dwóch zdecydowanych liderów.

Podziwiam wiarę, choć sam po cichu lidze ma cud to jest to mocno życzeniowe.
Właśnie o to chodzi że się raczej nie wykrystalizuje. Bo niby kto? Ruch? Puszcza? Głogów? Każda z tych drużyn może stracić punkty z Sandecją. To jest liga o dramatycznym poziomie piłkarskim. Jeżeli masz jako takie umiejętności, a My mamy uważam przyzwoite to wystarczy koncentracja i walka, a będziemy golić wszystkich. Jesteśmy tu gdzie jesteśmy właśnie przez braki wolicjonalne w całym klubie. Jeżeli zmiana prezesa, dyrektora sportowego, a przez to "klimatu" nic nie musimy na "klimat" musimy wygrać każdy mecz. To o wyniki jestem spokojny...

Trzeba wygrać w Gdyni
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.02.2023 o godz. 08:40.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując