Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 12.02.2023, 08:26
Po to właśnie trzeba ambitnego celu, awans bezpośredni i jasnych oczekiwań, wygrywamy każdy kolejny mecz. Żeby po dwóch czy trzech wygranych nie zrodziła się myśl, że robota już zrobiona i czas na jajeczko...

To, że ostatnio początek był jako taki apotem dramat wynikało z klimatu "budujemy na lata" "na wyniki przyjdzie czas" "nie twórzmy niepotrzebnej presji". Mam nadzieję, że te kretynizmy wybito piłkarzom z głów. Bo jeżeli nie to historia się powtórzy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując