|
Tego się właśnie boję. Wisła od lat zaczyna dobrze i po krótkim czasie gaśnie jak pet. Czy tym razem znów tak się stanie? W obecnym układzie aby stało się inaczej to muszą to wziąć na barki piłkarze. Również mam wątpliwości czy Sobol jest w stanie dać inną jakość drużynie. Nadzieja w indywidualnych umiejętnościach niektórych piłkarzy. I oby im się chciało grać przez cały sezon. Przyjdzie ciepełko i mogą poczuć krakowski vibe...
|