Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2416
Stary 12.02.2023, 01:07
Widzę, że dość duży optymizm w narodzie. 2 miejsce w moim odczuciu to mrzonka. Oby się udało załapać na baraże. A to już faktycznie zależy na ile skutecznie będą punktować. Trzeba piłkarzom kłaść do głowy, żeby gryźli trawę w każdym meczu. Tu musi przyjść całkowita odmiana tego co Wisła grała przez ostatnie lata, czyli dziadowskie punktowanie i brak serii zwycięstw.
Odpowiedz cytując