Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28103
Stary 11.02.2023, 23:12
masada napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś to z klubu czyta to błagam niech ktoś usiądzie z Fernandezem i mu wyjaśni, o co gramy każdy mecz w tej rundzie i wbija mu to do łba przed każdym meczem i może na dodatek w każdej przerwie. Poza tym niech zwróci uwagę zwłaszcza Łasickiemu, żeby w takich sytuacjach jak wczoraj, kiedy rywale w oczywisty sposób na LF polują i starają się go sprowokować, żeby za każdym razem podbiegał do sędziego i na to zwracał uwagę, najlepiej jeszcze zanim Luis wstanie i zacznie machać łapami albo wyburzać do oponentów. To czerwo znowu wisiało wczoraj w powietrzu. Płock z zeszłego sezonu po prostu nie może się powtórzyć, bo to byłby koniec marzeń o awansie.
Ja bym zaczął od tego że Fernandeza trzeba ściągać z boiska gdy wynik jest ustawiony. Nie wiem po co grał cały mecz. Polowanie było ewidentne.

A co do sparingu z Garbarnia to też dziwi mnie jednak brak Plewki. Wypadnie zaraz Sapała to zacznie się łatanie Uryga z braku laku.
Odpowiedz cytując