Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2411
Stary 11.02.2023, 21:07
Nie sadze, że aż tyle punktów będzie potrzebnych do drugiego miejsca. A nawet jeżeli to wygrać i 10 pod rząd w takiej buraczance to nie jest niemożliwe. Tylko trzeba chcieć i wierzyć, a nie szukać wytłumaczenia ew wtopy jeszcze przed meczem...

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tracimy 8 pkt, a mogło być nawet oczko mniej. Szkoda tego kuriozalnego karnego dla Ruchu w 98 minucie

@Drozd

Chyba już alko weszło dzisiaj?
Nie, zupełnie nie. Skąd ten pomysł?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując