Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2409
Stary 11.02.2023, 20:52
Pewnie, że żaden, wystarczyło nie dać dupy w Głogowie i Chojnicach i mamy 2 punkty straty do bezpośredniego awansu.

Czy nie dać dupy w Głogowie i Chojnicach to jest wyczyn?

Ta liga jest przerażająco słaba, to że w poprzedniej rundzie byliśmy gównianą zbieraniną bez celu i ambicji z trenerem który zaraził piłkarzy genem przegrywa nic nie znaczy. Poza tym, że my byliśmy żenujący, sami sobie strzelaliśmy bramki. Wyczynem będzie ten klimat patologii zmienić i jeżeli do tego dojdzie, a pierwszy mecz świadczy, że coś drgnęło, reszta będzie formalnością. A nie żadnym wyczynem...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując