|
Pewnie, że żaden, wystarczyło nie dać dupy w Głogowie i Chojnicach i mamy 2 punkty straty do bezpośredniego awansu.
Czy nie dać dupy w Głogowie i Chojnicach to jest wyczyn?
Ta liga jest przerażająco słaba, to że w poprzedniej rundzie byliśmy gównianą zbieraniną bez celu i ambicji z trenerem który zaraził piłkarzy genem przegrywa nic nie znaczy. Poza tym, że my byliśmy żenujący, sami sobie strzelaliśmy bramki. Wyczynem będzie ten klimat patologii zmienić i jeżeli do tego dojdzie, a pierwszy mecz świadczy, że coś drgnęło, reszta będzie formalnością. A nie żadnym wyczynem...
|