Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 11.02.2023, 20:44
Ale fakty sa takie ze my zawsze zaczynamy dobrze runde....nawet za Hyballi oni bardzo dobrze grali i wygladali

a potem nagle po 3/4 kolejkach jakies załamanie,jakby ktos zgasił swiatło,odciał prąd ,i siada wszytsko.
Nigdy nie potrafimy pociagnac dluzej serii,dobrej serii.
Teraz jest to samo.Bardzo dobry mecz z Sovią i wyjazd do Świni.Formy nie mozna popusc w pare dni,wiec obstawiam ze i tam beda dobrze grali.

P.S I skonczcie z tą slabą Sovią.Oni wcale tak zle nie grali, potrafili przejac piłke,wiadac ze widzieli co mają robic.Tylko ze Wisla na za duzo im nie pozwoliła.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.02.2023 o godz. 20:48.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując