Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28097
Stary 11.02.2023, 16:31
masada napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś to z klubu czyta to błagam niech ktoś usiądzie z Fernandezem i mu wyjaśni, o co gramy każdy mecz w tej rundzie i wbija mu to do łba przed każdym meczem i może na dodatek w każdej przerwie. Poza tym niech zwróci uwagę zwłaszcza Łasickiemu, żeby w takich sytuacjach jak wczoraj, kiedy rywale w oczywisty sposób na LF polują i starają się go sprowokować, żeby za każdym razem podbiegał do sędziego i na to zwracał uwagę, najlepiej jeszcze zanim Luis wstanie i zacznie machać łapami albo wyburzać do oponentów. To czerwo znowu wisiało wczoraj w powietrzu. Płock z zeszłego sezonu po prostu nie może się powtórzyć, bo to byłby koniec marzeń o awansie.
Przesadzasz. Fernandez ani raz nie przekroczył granicy, żadna czerwona nie wisiała w powietrzu. Sędziował baran pozwalający na notoryczne faule bez kartki to pod koniec kilku naszych się zrewanżowalo, ale akurat nie Fernandez. Taki Sapała to powinien mieć minimum jedną żółtą za przerywanie alcji rzutami o glebę, ale Resovii by się z dziesięć zebrało...
Był też złośliwy stępel pod koniec meczu z naszej strony, ale przy normalnym sędzi to Resovia by kończyła w dziesiątkę po dwóch żóltych, nie Wisła.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2023 o godz. 17:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując