Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 11.02.2023, 16:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak.

Jak się jednak nie dostanie do baraży z taka kadra to może się już pakować. Same Baraże to może być jakiś głupi błąd indywidualny, za który ciężko żeby płacić głową. Można wszystko sobie policzyc ale jak taki Fernandez się zgrzeje w 30 minucie i znowu dostanie czerwo? Z drugiej strony jak mamy go trzymać na ławce?

Kiko powiedział że jakby miał zastąpić Sobola to by znaczyło że ze swoimi transferami wykonal zła pracę. Jakoś nie obawiam się że codziennie myśli jak wygryźć Sobolewskiego że stołka
Ja zakładam że nikt mu nie pozwoli nie awansować do baraży, jak zacznie kręcić jakąś serię bez zwycięstwa to się pożegnamy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując