Temat
:
19 kolejka, Wisła Kraków - Resovia, 10 luty 2023, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
99
11.02.2023, 14:51
Ja jestem zdania, że jakbyśmy grali z taką wiarą i zaangażowaniem od początku sezonu to bylibyśmy w czubie tabeli, no ale nie popadam w zachwyt, bo w następnym meczu może być o 180 stopni na odwrót.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82