Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 11.02.2023, 14:51
Ja jestem zdania, że jakbyśmy grali z taką wiarą i zaangażowaniem od początku sezonu to bylibyśmy w czubie tabeli, no ale nie popadam w zachwyt, bo w następnym meczu może być o 180 stopni na odwrót.
Odpowiedz cytując