Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 11.02.2023, 14:05
W drugiej połowie zwyczajnie chcieliśmy grać od tyłu i nie zostawiać miejsca na kontry dlatego wyglądało, że nie ma już siły. Jedną z kontr trzeba było wykorzystać, a nie grac na utrzymanie piłki to byłoby 3:0 i po gadaniu.

Inna sprawa, że debil sędzia zupełnie nie reagował na skrobanie po achillesach, Hiszpan na prawej wychodził na czystą pozycję burak z Rzeszowa kasuje go uderzając łokciem w szyję, a ani buc na linii ani główny nie . Takie zachowania sędziego się na boisku widzi i reaguje na nie grą bardziej zachowawczą.

Ta Resovia ani nie jest słabsza ani lepsza niż reszta tej buraczanej ligi. Jak się samemu przejdzie obok meczu, albo przejawia zbyt dużo respektu jak to miał w zwyczaju Brzęczek to można dostać w pałę nawet z okręgówką, a potem tłumaczyć że przeciwnik był wymagający.

Sobolewski musi zbudować drużynę mentalnie to trudne, bo ponad rok jej nie było...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując