Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 11.02.2023, 13:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że przestajemy grać w 65 minucie martwi. O wiele za późne zmiany, zwłaszcza Rodado który już nie miał sił.
Nie ma dużo drużyn, które dominują i atakują przez 90 minut. Wszyscy z tego co czytam, piszą, że Resovia strasznie słaba, ale jak byli przy piłce to lepiej wychodzili na pozycję i operowali piłką niż my. Pocieszające, że mimo oddania inicjatywy, Resovia nie stworzyła ani jednej groźnej sytuacji. Największym zagrożeniem był Moltenis, który odwalał co chwile cyrki.
Odpowiedz cytując