Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 11.02.2023, 12:16
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie no bez przesady.Może nie pozwoliliśmy Resovii na zrobienie nam krzywdy w drugiej połowie ale jednak wykopywanie od 70 minuty na pałę piłki uważam za oznakę piłkarskiego kalectwa.2-3 dokładne piłki i Resovii odechciałoby się ruszać z własnego pola karnego a tak to jednak parę akcji przeprowadzili.
Nie chcę się już pastwić nad Rodado ale to co chłopak gra to jakiś kabaret.Biega za piłka jak pies zamiast próbować jakoś przewidzieć gdzie ewentualnie zostanie zagrana.No i Żyro który biega jak oldboy.
To że przestajemy grać w 65 minucie martwi. O wiele za późne zmiany, zwłaszcza Rodado który już nie miał sił.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując