Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 11.02.2023, 11:50
Bardzo mi się podobało, jak w samej końcówce meczu drużyna pressowała na połowie Resovii. Takich rzeczy od dawna w wykonaniu Wisły nie widziałem.

Dzięki Sobol za to, że znów się da Wisłę oglądać.
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując