|
Naprawdę nie wiem, skąd tutaj taki optymizm...
Rywal przestraszony i bardzo słaby. W 1 połowie sporo akcji ale cały czas duże braki w ostatnim podaniu.
Resovię stac bylo na 5 minut presungu i wtedy nasza gra nie istniała.
Sapała ma siły na 15 minut.
SFG nadal bez zagrożenia, chyba że kontrą dla rywali.
Co do.przygotowania fizycznego to ciężko to ocenic po tak zagranej 2 połowie.
Jakaś poważniejsza weryfikacja w Gdyni- jeżeli druzyna Sobolewskiego obleje ten test to ja nie czekałbym ze zmianą na Kiko.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|