|
Głupie to deprecjonowanie Resovii.
Czołówka tabeli to to nie jest, ale jakby z nami wygrali to by dzieliły nas 4 punkty. Potrafili np. wywalić sąsiadkę z PP czy pourywać punkty drużynom, które są wyżej w tabeli od nas.
O czym my w ogóle rozmawiamy? My potrafiliśmy przepierdzielić z ostatnią w tabeli Chojniczanką. Deprecjonowanie kogokolwiek z naszej perspektywy jest śmieszne.
Każde pewne zwycięstwo w naszym wykonaniu to powód do zadowolenia.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.02.2023 o godz. 11:30.
|