Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 11.02.2023, 10:52
Poprzednio, tj. w drugiej kolejce tego sezonu też wygraliśmy z Resovią 2:0, a wiemy doskonale, że na koniec rundy zajęliśmy dopiero 10 miejsce. Zwycięstwo cieszy i tyle oby tak dalej... bo jak wiemy regularność w Wiśle obejmuje wyłącznie przegrywanie i remisowanie. Nie pamiętam kiedy ostatnio wygraliśmy kilka meczy pod rząd.
Villar i Junca zagrali fajnie ale to i tak o niczym nie świadczy... bo np. taki Rodado zaczął z jeszcze wyższego C...

Pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz cytując