|
mecz dobry na przetarcie .... Resovia to byla druzyna na poziomie 3 ligi ...zweryfikuje za tydzien mecz w gdyni , Moltenis pomimo fuksiarsiej odbitki to odramat - widac roznice , ale do hura optymizmu dluga droga ...nie ma juz czasu patrzec kto sie rozwija a kto nie - ta runda to ostatni dzwonek przed tragedia jakim bedzie brak awansu
|