|
Tak.
Jak się jednak nie dostanie do baraży z taka kadra to może się już pakować. Same Baraże to może być jakiś głupi błąd indywidualny, za który ciężko żeby płacić głową. Można wszystko sobie policzyc ale jak taki Fernandez się zgrzeje w 30 minucie i znowu dostanie czerwo? Z drugiej strony jak mamy go trzymać na ławce?
Kiko powiedział że jakby miał zastąpić Sobola to by znaczyło że ze swoimi transferami wykonal zła pracę. Jakoś nie obawiam się że codziennie myśli jak wygryźć Sobolewskiego że stołka
|