Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91520
Stary 11.02.2023, 00:59
Choć to dopiero pierwszy mecz to już trochę zagadek rozwiązanych.

Nie dziwi mnie że Kiko powiedział że obawia się że Junca wpada do nas tylko na chwilę. To nie jest jego liga. Lekkie pocieszenie że z 30-stka na karku, wiec nie jest aż tak łakomym kąskiem dla innych klubów.

I nie dziwi mnie też że Villar dostał u nas dłuższy kontrakt niż Mula. Szybkość, przyjęcie, dogrania do partnerów. Przy Cisse to profesor.

I niech się w klubie zastanawiają nad opcja za Bashe, bo poza odkurzaniem Plewki to możemy zostać bez alternatywy na ławce rezerwowych.
Odpowiedz cytując