|
Ścisk w tabeli jest na tyle duży, że najlepsze z naszej perspektywy są remisy, ewentualnie przegrana zespołu który jest aktualnie wyżej w tabeli. Ciężko póki co wyrokować kto wejdzie z najlepszą formą na wiosnę i będzie naszym głównym rywalem.
ŁKS niech sobie idzie na wygraną 1 ligi. Punktowo odjechali nam niesamowicie. Moskal jest na tyle doświadczonym trenerem że tego nie spieprzy.
|