Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 11.02.2023, 00:14
To chyba pierwszy, moze drugi mecz w tym sezonie który można było oglądać w 2 połowie na całkowitym spokoju. W końcu była kontrola na boisku i bijącą od zawodników pewność siebie.

I 2 połowa była dla mnie własnie taka jakiej oczekuje. Wybieganie swojego meczu, bez niepotrzebnych strat. Wystarczy że wypad Basha, a Fernandez z Jarochem byli następni w kolejce do wyciecia.
Fajnie oglądać kilka bramek, ale jeszcze lepiej zero z tyłu i szanowanie swoich sił.

Trochę nie kupuje argumentów że słaba Resovia, nie są jeszcze w rytmie itd. a czy dzisiaj my jesteśmy już całkowicie zgrani? To nie jest jeszcze nasza najlepsza wersja. Nie w obliczu tyłu zmian.

Można z lekkim optymizmem patrzeć na kolejne spotkania.
Odpowiedz cytując