|
Warto sobie porównać jak wyglądał start rundy za Brzeczka a jak dzisiaj (wczoraj) z Resovia. A dodajmy że w obu przypadkach rywal był raczej miernej klasy.
Pierwszy egzamin Sobola zdany. Jeszcze 15 takich.
I znowu się powtorze. Jak mamy grać tak jak dzisiaj w 1 połowie to może każdy sparing rozgrywać w bunkrze.
|