|
Wreszcie mecz Wisły na który można było patrzeć z przyjemnością. Hiszpanie zrobili różnice, którą najlepiej widać na przykładzie porównania gry Juncy z grą "wielkich talentów" typu Wachowiaka i Niewiadomskiego.
Przepaść.
Widać, ile znaczy nawet tylko jeden zawodnik, który ma sensowną technikę użytkową. umie się ustawić i odpowiednio dośrodkować. Czyli coś, czego większość naszych tzw. "młodych zdolnych" nigdy nie miała i nie posiądzie.
Żal, że tyle czasu straciliśmy na stawianie i ogrywanie zawodników takich jak Szot, Plewka, Starzyński itd, co dało nam tylko sportowe klęski, a finansowo wielkie G... Dobrze że polityka transferowa wróciła na lepsze, bardziej sensowne i rozsądne tory. Jestem optymistą przed dalszą częścią rundy wiosennej.
Ostatnio edytowane przez Markus : 10.02.2023 o godz. 23:16.
|