Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 10.02.2023, 22:54
Junca wygladał bardzo dobrze,zapowiada sie konretny grajek.
Tak samo Mika Villar ,asysta na 2;0..palce lizać.


generalnie sami nowi zawodnicy na + ,Kiko widać wie gdzie szukac i mu to wychodzi.
Mecz dla mnie napawa optymizmem,2 połowa słabsza ,ale mam wrazenie ze wynik podyktował zeby dać pograc Resovii ale i tak nic nie mogli zrobic.
Dryzyna wygladała duzo lepiej niz w calej porpzedniej rundzie,a sam mecz oczywiscie duzy +.Oby tylko zapał nie wyparował by my poprstu tak mamy.
No i wreszcie nie drzelismy o wynik w koncówce meczu,rzecz niespotykana .
Trzeba zrobic wszytsko zeby zajac jak najwyzsze miejsce ,o bezposredni awans bedzie ciezko ale do barazy dojsc to obowiazek.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.02.2023 o godz. 23:04.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując